
Pályázatmenedzsment 3.0
A bonyolult támogatási rendszerekben egyre nehezebbé válik a tájékozódás. Tanácsadóink hidat képeznek a pályázók és a közreműködő szervezetek között: segítenek a pályázatok útvesztőjében megtalálni a leginkább megfelelő konstrukciókat és támogatást nyújtanak a pályázatok összeállításában.
Pozitív bírálat esetén a sikeres megvalósításhoz szükséges adminisztratív projektmenedzsmenthez kötődő feladatok ellátásában is számíthat szakembereinkre. Pályázatmenedzsmenttel foglalkozó csapatunk 7+ olyan kollégából áll, akik többéves, széles körű szakmai tapasztalattal rendelkeznek.
Cégünk szerteágazó tevékenységének köszönhetően, témaspecifikus projektek esetében az adott szakterületen kompetens szakértő kollégáink bevonásával segítjük ügyfeleinket a sikeres pályázathoz szükséges szakmai dokumentációk elkészítésében. Végigkísérjük a projekt teljes életciklusát az ötlet megszületésétől a záró fenntartási jelentés elfogadásáig. Kiterjedt szakmai kapcsolatrendszerrel rendelkezünk.
Hazai és európai uniós forrásokból finanszírozott, visszatérítendő és vissza nem térítendő támogatási konstrukciók átfogó ismeretével rendelkezünk, és elsősorban informatika, kutatás-fejlesztés és telekommunikációs infrastruktúra fejlesztés területéhez kapcsolódó támogatási konstrukciókban kimagasló jártasság jellemző ránk.
SZOLGÁLTATÁSOK
- Pályázatfigyelés: feltérképezzük az aktuális és releváns hazai és nemzetközi támogatási lehetőségeket
- Pályázatírás, pályázati tanácsadás: a projektötlet alapján összeállítjuk a pályázat benyújtásához szükséges dokumentumokat (megvalósíthatósági tanulmány, ütemezés, költségvetés, pályázati adatlap), és teljeskörűen menedzseljük a folyamatot a pályázat benyújtásától kezdve a hiánypótlási eljárásokon keresztül a bírálatig. Ügyfeleink igényei szerint javaslatot teszünk a szakmai tartalomra, a költségek szerkezetére, valamint a forráslehívás ütemezésére vonatkozóan.
- Adminisztratív projektmenedzsment: Pozitív támogatói döntést követően közreműködünk a támogatási szerződés megkötésében, a projektmegvalósítás során segítséget nyújtunk a források minél gyorsabb lehívásában és a támogatási szerződésekből fakadó kötelezettségek teljesítésében. Felügyeljük és támogatjuk a közreműködő szervezetekkel folytatott kommunikációt, továbbá segítjük a helyszíni ellenőrzések gördülékeny lebonyolítását.
Pályázati szolgáltatásaink olyan szervezeteknek szólnak, amelyek nem rendelkeznek külön pályázatkészítő, illetve pályázatfigyelő apparátussal, tapasztalattal, így önállóan nem tudnak elegendő erőforrást és kompetenciát biztosítani a szóba jöhető pályázatok felkutatására, megírására, a párhuzamosan futó projektek menedzselésére és az adminisztratív, kötelező teendők ellátására.
REFERENCIÁK – ágazati szinten
- Szélessávú hálózati fejlesztések (pl. GINOP-3.4.1. NFM-KMR)
- Kutatás-fejlesztési projektek (pl. KFI-16, VEKOP-2.1.7., GINOP-2.1.7, GINOP-2.1.2)
- Felhő alapú szolgáltatások (pl. GINOP-3.2.4.)
- Vállalatirányítási és üzleti intelligencia rendszerek (pl. GINOP-3.2.2.)
- Ipar 4.0 megoldások, digitalizáció (pl. GINOP-3.2.6)
- Versenyképesség-növelés, kapacitásbővítés (pl. GINOP-1.2.1, GINOP-1.2.7, GINOP-1.2.8, HIPA-VNT)
- Rugalmas, családbarát foglalkoztatási módszerek bevezetése (pl. GINOP-5.3.2)
Aktuális

„Ha hatékonyan dolgozol, gondolkozz azon, hogyan lehetnél még hatékonyabb!”
2023. 03. 01.
Egyszerre takar vállalati szemléletet, kultúrát és egy hatékonyságot javító módszertant: ez a LEAN. A folyamatos fejlődés a szemlélet legfőbb mozgatórugója, amely egyszerre vonatkozik a szervezet tagjaira és a vállalati folyamatok fejlesztésére. A módszertan lényege, hogy mindig lehet tökéletesíteni a műveleteket.
tovább >
A ChatGPT lehet a Google új kihívója?
2023. 02. 20.
Digitalizációs vívmányokkal több alkalommal is foglalkoztunk már az enet.hu berkein belül, például amikor azt vizsgáltuk, miként korszerűsíthető a légiközlekedés a lemodernebb technológiákkal. Legújabb cikksorozatunk fókuszában a digitalizáció és mesterséges intelligencia (MI) összefonódása áll, és kiemelten az MI hatásait vesszük górcső
tovább >
SESAR – Egységes európai uniós égbolt
2023. 01. 09.
Egy Európai Uniós törekvés, amelynek célja, hogy 4 órán belül – ajtótól ajtóig (D2D: Door to Door) – bárhová el lehessen jutni az EU területén belül: ez az egységes európai égbolt kezdeményezés. Létrejöttével a légi közlekedés környezetbarátabbá és hatékonyabbá tehető,
tovább >